Duyurular

 Referanslarımız
 
Makedonya Avrupa Üniversitesi Türkçe Eğitim Öğrencileri ile Röportaj
Makedonya Avrupa Üniversitesi'nde Türkçe Eğitim gören öğrencilerimiz görüşlerini bizimle paylaştılar...
Makedonya Avrupa Üniversitesi Türkçe Eğitim
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak İlklere imza atmaya devam ediyoruz. Makedonya'da bulunan Makedonya Avrupa Üniversitesi ile yaptığımız tarihi anlaşmaya göre Üniversitede bulunan tüm Lisans bölümlerinin tamamı Türkçe olarak eğitim verilecektir. Yapılan antlaşmaya göre Firmamız Makedonya Avrupa Üniversitesi'nin Türkiye Türkçe Eğitim Tek Resmi Temsilciliği ünvanını almıştır. Bölümler : Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hukuk, İç Mimarlık, Uluslararası İlişkiler, Bilgisayar Bilimleri (Mühendislik ), Dedektiflik ve kriminoloji, Ekonomi, Moda, Pazarlama ve Finansal Yönetim vs.
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Geleneksel Tanışma Gecesi 2012- 2013
Geleneksel Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tanışma gecelerine her yıl Türkiye’nin dört bir yanından gelerek yurtdışında okuyan çok değerli öğrencilerimizi bir araya getiriyoruz. Bu tanışma gecelerimizin amacı firmamız aracılığıyla gelmiş olan öğrencilerimizi birbiriyle tanıştırmak ve öğrencilerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışma köprüsü kurmaktır. Her yıl geleneksel tanışma geceleri düzenleyerek yurtdışı eğitim sektöründe bir ilki gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kalitesiyle tanışın…
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Geleneksel Tanışma Gecesi 2011 - 2012
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2011-2012 Eğitim - Öğretim dönemi Üniversite Öğrencileri Tanışma Gecesi Etkinlikleri çerçevesinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen çok değerli öğrencilerimizi bir araya getirdik. Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır ! Yurtdışında eğitim konusunda profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti veren kuruluştur. Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiş olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, aile ve öğrenci memnuniyetine çok önem vermektedir.
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2010-2011 Geleneksel Tanışma Gecesi...
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın geleneksel tanışma ve kaynaşma gecesi yüzden fazla öğrencimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Geceye katılan ya da çeşitli nedenlerle gecemize katılamayan ancak kalpleri bizlerle olan değerli öğrencilerimize ve diğer davetlilerimize çok teşekkür ediyoruz...
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 2009-2010 Geleneksel Tanışma Gecesi...
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı'nın geleneksel tanışma ve kaynaşma gecesi yüzden fazla öğrencimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Bizleri yanlız bırakmayan değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz...
Makedonya Tarihi
Ülkenin toprakları insan uygarlıklarının tüm dönemleri boyunca, büyük imparatorlukların merkezi olmuştur.Bu uygarlıklara ait olan tarihi yapılar bozulmadan günümüze kadar korunmuştur.Bu uygarlıklara ait tarihi yapıları ülkenin çeşitli yerlerinde görmek mümkündür.
Mavi Telkari Kelebeği
'Mavi Telkari Kelebeği' - 1900'lerden günümüze kadar Makedon halkı tarafından kullanılan bir takıdır.Makedon halkı tarafından bir sembol olarak kabul edilen bu takı, günümüzde Makedonya Müzesi'nde sergilenmektedir.
Makedonya Yemekleri
Makedonya, Osmanlı’nın mirasını yüreğinde taşır. Örf ve adetlerine düşkün Türk toplumu olarak Makedon Türkleri gelenek ve göreneklerini ölünceye kadar yaşar ve yaşatırlar. Bu muhteşem örf ve adetler, birlik ve beraberlik ile yüzyıllar boyunca devam ettirilmiştir. Dedelerin ve ninelerin torunlarına bıraktıkları bu kültürel miras büyük bir aşk ile nesiller boyu uygulanmaktadır. Burada üniversite okumak bir ayrıcalıktır. En önemli özelliği Makedonya’da bir Türk kültürünün olması ve yaşayanların asla yabancılık çekmeyecek olmasıdır. Makedonya yemek kültürü de oldukça geniş bir mutfak ile her zevke hitap etmektedir.
Makedonya'da Köy Hayatı
El değmemiş doğa, dereler, nehirler, göller, çay kokusu, yeşil ormanlar ve yüz yıllık Makedon Kültür ve Mirasının göstergesidir köyler...
Makedonya Tanıtım Videosu
Makedonya değerleri, güzelliği, kültürü ve tarihi tanıtımı için çok özenle hazırlanmış bir video.
Makedonya Geçmişten Günümüze
Makedonya, küçük bir ülke , hayret verici ve karmaşık bir tarih...
Başkent Üsküp
Makedonya'nın Başkenti Üsküp'e kısa bir gezintiye ne dersiniz?
Doyran Gölü
Doyran gölü, 27.3 km2 Makedonya ve 15.8 km2 'si Yunanistan'a ait olan 43.1 km2 lik bir alanı kaplamaktadır. Bu göl, 10 metre maksimum derinliği ile, Makedonya'da vadi göllerinin en küçüğüdür. Bu bir sıcak göl türüdür.
Sayfalar : 1
 

Makedonya Üniversitesi Danışmanlığı - Makedonya'da Sınavsız Üniversiteleri
İSTANBUL CAD.:21 KAT:2 DAİRE 2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( Pbx) Gsm: 0546 570 0034
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.makedonyaegitim.org
Malta Dil Okulları Google+